Aktualności

Na ogólnopolskim Festiwalu im. Jonasza Kofty w Warszawie otrzymałam “Kryształowy Kamerton”  Związku Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR za autorską twórczość. Zaśpiewałam dwie swoje kompozycje do słów Jonasza Kofty i Grażyny Orlińskiej.
To prestiżowa nagroda dla osób, które tworzą więc tym bardziej dla mnie cenna.

 

W tym roku zostałam także Kobietą Roku 2018 Gminy Lesznowola w kategorii Kobieta Kreatywna. Dodam, że trzeba było się wykazać działalnością i osiągnięciami w dziedzinie kultury, edukacji i twórczości. Nagrodę odebrałam z rąk Pani Wójt Gminy Lesznowola Marii Jolanty Batyckiej-Wąsik.

Właśnie ukazała się moja solowa płyta pt: “Godzina jeszcze młoda.” Więcej o płycie w zakładce płyta. Zapraszam też do zapoznania się z recenzją płyty:
Okładka płyty, którą przybliżam w dzisiejszej recenzji, w pierwszej chwili zrobiła na mnie wrażenie dość skromnej i nie wiedziałam, czego spodziewać się po krążku. Po tym, jak wysłuchałam muzyki i jeszcze raz spojrzałam na uśmiechniętą panią, postrzegam ją inaczej – okładka nie jest skromna i pospolita, jest szczera, prosta i bez udziwnień, dokładnie taka jak piosenki śpiewane przez Iwonę Manistę-Kutryś.
(więcej…)